فروش خط هات واش پت با قیمت مناسب

فروش خط هات واش پت با قیمت مناسب و کیفیت بالا از طریق شرکت آرادپیشرو امکان پذیر می باشد. این خط شامل آسیاب، سانتریفیوژ، تشت های لیبل گیر، هات واش یا همان اسید شور، شن گیر، خشک کن، ماردون های انتقال، سیلوی دپو و نوارنقاله بازدید می باشد.

خط هات واش

پت هات واش چیست؟

پت هات واش در واقع همان بطری های پت بازیافتی است که پس از خرد شدن شسته می شود. بطری های نوشابه، آب معدنی و … پس از جمع آوری از سطل زباله ها یا مراکز جمع آوری زباله به واحد های شستشوی پت فروخته می شوند. این واحد ها پس از خرد کردن بطری ها، به وسیله دستگاه های آسیاب صنعتی، آن ها را وارد خط هات واش کرده و در این فرایند آلودگی آن از بین می رود و پرک تمیز بدست می آید که به کارخانجات الیاف فروخته می شود.

پت هات واش

پت مرغوب چگونه بدست می آید؟

قبل از بازیافت پت باید نحوه تولید پرک شفاف و راه های کاهش پی وی سی از پت را مطلع شوید و سپس بازیافت کنید. پی وی سی بدلیل ظاهر بسیار نزدیک به پت، نظیر دانسیته و شفافیت مشابه، مزاحمت های زیادی را در بازیافت پت ایجاد کرده است. اگر بتوانید بخوبی پی وی سی را از پت جدا کنید، کارخانجات الیاف از مشتریان عمده پرک پت بازیافتی می باشند که حتما باید استاندارد آن کارخانجات رعایت شود تا ارزش افزوده خوبی ایجاد شود.

پت

 

دستگاه های خط هات واش:

 1. نوارنقاله، جهت جداسازی و انتقال پت هخا به درون آسیاب
 2. آسیاب، جهت خرد کردن پت به اندازه دلخواه
 3. ماردون جهت انتقال به وان
 4. لیبل گیر یا وان، جهت جداسازی در و لیبل از پت
 5. ماردون انتقال به شن گیر
 6. شن گیر
 7. وان هات واش به همراه مشعل
 8. ماردون انتقال به وان دوم
 9. وان دوم جهت جداسازی مابقی در و لیبل
 10. سانتریفیوژ که باعث آب گیری و شفافیت پت می شود
 11. خشک کن
 12. سیلوی ذخیره یک و نیم تن

نحوه خرید:

شرکت ما قبل از فروش خط هات واش آماده ارائه مشاوره لازم در این زمینه برای مشتریان و فعالان صنعتی می باشد. از این رو می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

 

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

تماس با ما