مرکز خرید نوار نقاله صفحه دار

نوار نقاله صفحه دار را می توانید از مرکز خرید های متعددی در شهر به صورت حضوری و یا آنلاین خریداری نمایید. مرکز خرید نوار نقاله صفحه دار اینترنتی هم محصولات خود را ارائه و عرضه می نماید.
نمایندگی ها و مراکز خرید متعددی در سطح شهر وجود دارند که اقدام به فروش انواع نوار نقاله از جمله نوار نقاله صفحه دار می کنند.

مهم ترین ویژگی نوار نقاله صفحه دار

به بیانی دیگر نوار نقاله صفحه دار ابزاری است که انتقال دهنده آن ورق های پلاستیکی یا فلزی با لبه هایی به صورت خم شده به بالا هستند که در دو طرف آن دو رشته به حرکت در می آیند.
چند مورد از خصوصیات بارز نوار نقاله صفحه دار را در ادامه آورده ایم:

 •  برای انتقال و جا به جایی مواد با حجم بالا بسیار مناسب است.
 •  ابزاری است که برای حمل مواد سخت استفاده می شود.
 •  سرعت نوار نقاله صفحه دار 60 تا 100 متر بر دقیقه کار می کند.
 •  از این ابزار حتی می توان در شیب 45 درجه نیز استفاده کرد.
 •  برای تخلیه مواد از قسمت بالای این نوار نقاله ها استفاده می شود.
 • و …

نوار نقاله صفحه دار

مهم ترین انواع دستگاه نقاله

نوار نقاله ها ابزار و تجهیزاتی هستند که حدود 100 سال است توانسته اند در صنعت خود را نشان داده و جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهند. در کشور های پیشرفته یکی از ابزاری که توانسته به عنوان سمبلی از قدرت شناخته شود همین نوار نقاله هاست که دلیلش چندان پیچیده نیست. این نوار نقاله است که در نهایت استحکام و استقامت، وزن های بالا را تحمل می کند و به جابه جایی آن ها مبادرت می ورزد، وزن هایی که توسط نیرو های انسانی و یا حتی تجهیزاتی با استحکام کمتر قابل جابه جا شدن نیستند.

نوار نقاله صفحه دار

برترین دستگاه نقاله تولید شده

دستگاه های زیادی با هدف جابه جایی اجسام سنگین روی کار آمده اند که هر کدام دارای مزایا و معایب مربوط به خود بوده اند و همواره در نسخه های بعدی، شرکت تولید کننده تلاش کرده، عیب ها را شناسایی و برطرف نماید تا کار با آن ها ساده تر و راحت تر گردد.

 •  نوار نقاله پیاله ای
 •  نوار نقاله رولیکی
 •  نوار نقاله پیچشی
 •  نوار نقاله بکسلی
 • و …

نوار نقاله صفحه دار

ایمنی کار نوار نقاله صفحه دار

کار کردن با همه نوار نقاله ها مستلزم این است که ایمنی را در رأس کار قرار دهید و به آن دقت کافی داشته باشید. یکی از اصول بسیار مهم در کار و فعالیت توجه به ایمنی است همان طور که هرگاه از دیده ها پنهان مانده است و مورد بی مهری قرار گرفته نتیجه ای خسارت بار به همراه آورده و همگان را پشیمان ساخته است. در حین روشن بودن نوار نقاله صفحه دار باید کاملا احتیاط کنید تا از هرگونه آسیب فیزیکی در امان بمانید.

رعایت نکات ایمنی در ساخت نوار نقاله ها:

برای ساخت انواع نوار نقاله نیاز به رعایت چندین نکات ایمنی می باشد که در ادامه آن ها را بیان می کنیم تا شما هم به آن آگاه شوید:

 1.  تجهیزات الکتریکی این ابزار باید مطابق استاندارد های الکتریکی باشد. از نظر خصوصیاتی نظیر جنس و همچنین لوازم جانبی
 2.  تجهیزات باید به گونه ای طرح شده باشند که دیگر کاربران نخواهند در حالت نامناسب فعالیت کنند.
 3.  روش کار با این دستگاه نیز باید استاندارد و طبق اصول باشد.

خرید اینترنتی انواع نوار نقاله صفحه دار

اگر قصد دارید تا انواع نوار نقاله صفحه دار را به صورت اینترنتی و از سایت های اینترنتی معتبری که در زمینه خرید و فروش نوار نقاله صفحه دار فعالیت می کنند، خریداری نمایید، الان بهترین زمان برای انجام این کار است.
شما می توانید از تخفیفات ویژه ای که از سوی کارخانه تولید کننده انواع نوار نقاله اعمال شده استفاده کنید و با شرایط بسیار ویژه، حساب خود را پرداخت نمایید.

نوار نقاله صفحه دار

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

تماس با ما