قیمت دستگاه نوار نقاله سیمان

نوار نقاله سیمان یکی از پر کاربردترین نوار های نقاله می باشد که در تمام تولید کنندگان انواع دستگاه نوار نقاله تولید می شود و با بهترین قیمت به خریداران عزیز به فروش می رسد.
ایمنی کار یکی از اصول کار هست. لذا در معادن لازم هست از تسمه نقاله‌های مقاوم در برابر آتش و حرارت استفاده کنند. به‌طور کلی در معادن باید نوار نقاله‌هایی با پوشش‌های مقاوم در برابر گرما، سرما، ساییدگی و بریدگی استفاده کرد تا در انتقال مواد از معدن تا محل مخلوط سازی دچار مشکل نشوید.

قیمت عمده نوار نقاله

اگر به دنبال راه اندازی یک کارگاه تولیدی یا کارخانه هستید بهتر هست از انواع نوار های نقاله استفاده کنید. زیرا وجود این نوارهای نقاله باعث بهتر شدن روند کار کارخانه می شود. لذا چه بهتر که شما نوارهای نقاله خود را به صورت عمده از یک مراکز خریداری کنید تا از تخفیف های ویژه این مراکز بهره مند شوید. معمولا مراکز خرید و فروش نوار نقاله برای ارائه خدمات بیشتر آماده ارسال و نصب و راه اندازی نوارهای نقاله با بهترین تجهیزات روز دنیا هستند.

نوار نقاله سیمان

نوار نقاله سیمان

معمولاً از نوار نقاله بالابر با قاشقک در صنایع سیمان استفاده می شود. وجود قاشقک در این نوارهای نقاله باعث می شود که نقاله ها بتوانند حجم زیادی از سیمان یا مواد دیگر را با شیب های متفاوتی حتی به اندازه ۹۰ درجه را به بالا ببرند. البته از نوار های نقاله دیگری نیز در صنایع سیمان استفاده می شود که بستگی به نوع جابجایی سیمان کاربرد دارد. که به چند نمونه از دسته بندی های نوار نقاله را ذکر می کنیم:

 1.  تسمه‌های نقاله EP یا منجید دار
 2.  تسمه‌ نقاله سیم دار بدون سیم عرضی
 3.  تسمه نقاله‌ سیم دار با سیم عرضی
 4.  تسمه‌ نقاله الواتوری
 5.  تسمه‌ نقاله باکت دار
 6.  تسمه‌ نقاله آرامیدی
 7.  تسمه‌ نقاله لوله ای
 8.  تسمه‌ نقاله شورون
 9.  تسمه نقاله آجدار
 10.  تسمه‌ نقاله یک لایه
 11.  نوار نقاله توری
 12.  نوار نقاله اسپیرال
 13.  نوار نقاله شیب دار
 14.  نوار نقاله چرخشی
 15.  نوار نقاله مغناطیسی

انتخاب اینکه کدام نوار نقاله برای کدام قسمت کارخانه سیمان مفید و مناسب خواهد بود نیاز به بررسی های لازم جهت سرعت بخشیدن به روند تولید کارخانه با نظر کارشناسان محترم دارد.

نوار نقاله سیمان

تولید نوار نقاله سیمان باکیفیت

خوشبختانه در کشور ما به دلیل دانش و فناوری روز دنیا مهندسان عزیز کشورمان قادر به تولید انواع نوارهای نقاله در جهت ها، زاویه ها، توزین ها و تعداد قرقره های مختلفی هستند. که با توجه به تامین نیاز داخلی به انواع نوار های نقاله ظرفیت صادر آنها را به کشور های خارجی دارند که شما جهت خرید یا مشاهده نوار نقاله سیمان می توانید به تولید کنندگان آن مراجعه کنید.

نوار نقاله سیمان

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

تماس با ما