خرید و فروش نوار نقاله پیچشی مناسب برای مواد پودری و فله ای

نوار نقاله یکی از مهم ترین و ضروری ترین وسایل در هر واحد تولیدی و صنعتی است که از طریق آن حمل و جابجایی مواد اولیه و محصولات و تولیدات نهایی خیلی راحت تر و سریع تر انجام می شود. وجود این وسایل زحمات حمل بار و هزینه های نیروی انسانی را تا حد زیادی کاهش می دهد. برای خرید نوار نقاله پیچشی مناسب جهت حمل مواد پودری به شکل فله ای و کلی بهتر است به شرکت های پخش و فروش عمده این محصولات مراجعه کنید تا آن را با قیمت مناسب تهیه نمایید.

خرید و فروش نوار نقاله پیچشی مناسب برای مواد پودری و فله ای

طراحی و ساخت انواع نوار نقاله پیچشی

طراحی و ساخت انواع نوار نقاله پیچشی در سال های اخیر شرکت ها و کارخانجات صنعتی در کشور های پیشرفته با طراحی و ساخت نوار نقاله های مختلف خدمت بزرگی به بشر و رشد و توسعه تولیدات نمودند. این وسایل سال ها است که در تمامی امور تولیدی مورد استفاده فرار می گیرند و وجود آن ها در مراکز وسیع و بزرگ بسیار ضروری است.

با داشتن یک نوار نقاله حمل و نقل کردن مواد و محصولات به صورت پیوسته و مکانیکی، بدون نیاز به نیروی انسانی و با بکار گیری ماشین آلات، در زمان های مشخص و با برنامه ریزی دقیق صورت می گیرد و صنعت گران از انتقال صحیح و به موقع همه کالا و ملزومات اطمینان خواهند داشت. وجود این وسایل یکی از نشانه های پیشرفت و تکنولوژی می باشد.

این لوازم دارای مدل ها و انواع مختلفی هستند. در ادامه به معرفی برخی از این نمونه ها می پردازیم.

انواع نوار نقاله:

 1. نوار نقاله پیچشی (پیچی است که با چرخیدن خود مواد را به طرف جلو می برد)
 2. نوار نقاله پیاله ای (حمل مواد در جهت عمودی و مسیر های شیب دار)
 3. نوار نقاله غلطکی (چندین غلطک که ما بین دو ریل برقی قرار دارند آن را تشکیل داده اند)
 4. نوار نقاله صفحه ای (یک صفحه فلزی یا پلاستیکی دارد)
 5. نوار نقاله بکسلی (با چندین زنجیر و قرقره مواد را منتقل می کند)
 6. نوار نقاله بازوئی (چندین بازو به زنجیر هایی وصل هستند)
 7. نوار نقاله ناودانی (در جهت افقی، شیب دار و یا به شکل مارپیچی حرکت می کند)
 8. نوار نقاله انعطاف پذیر (مواد بر اساس نیروی جاذبه یا وزنشان منتقل می شوند)
 9. نوار نقاله قرقره ای (مواد به یک قرقره آویزان می شوند و با حرکت زنجیر منتقل می شوند)

نوار نقاله پیچشی نیز خود دارای چندین نوع مختلف است. از جمله:

 • نقاله پیچشی صنعتی
 • نقاله پیچشی مواد خوراکی

فروش اینترنتی نوار نقاله پیچشی در سراسر کشور

فروش اینترنتی نوار نقاله پیچشی در سراسر کشور

تولید کنندگان نوار های نقاله برای عرضه بهتر و گسترده تر محصولات خود در سطح کشور و یا حتی دنیا و فروش وسیع تر آن ها، اقدام به عرضه این محولات و وسایل در بستر فضای مجازی و وب سایت های آنلاین نموده اند. به این ترتیب می توانند آن ها را به تمام مصرف کنندگان  در نقاط دور و نزدیک کشور و یا دنیا ارائه دهند.

شما عزیزان می توانید از طریق سایت های اینترنتی فروش نوار نقاله پیچشی، این محصولات را در کمترین زمان ممکن و به راحتی و سهولت، در هر جایی از سراسر کشور که هستید، بدون نیاز به خروج از منازل خود و از داخل اتاق کارتان، سفارش داده و خریداری نمایید.

محصول سفارش داده شده، توسط صاحبان نمایندگی ها و شرکت های پخش، بوسیله ماشین های حمل بار برای شما به آدرس مورد نظرتان ارسال می گردد و شما دیگر زحمت جابجایی آن ها را نیز نخواهید کشید. به علاوه هزینه های شما تا حد زیادی کاهش می یابد.

این هزینه ها هم شامل وقت و زمان شما می شود، هم نیرو و انرژی و هم مصرف سوخت و کرایه های رفت و آمد و … که بدین ترتیب نیازی به هیچ کدام از این ها نیست. تنها نکته ای که باید به آن دقت کنید، استفاده کردن از سایت های معتبر برای خرید محصول است.

قیمت و خرید نوار نقاله پیچشی

قیمت و خرید نوار نقاله پیچشیراه های مختلفی برای استعلام نرخ و قیمت نوار نقاله پیچشی و سفارش و خرید آن وجود دارد. از جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. مراجعه کردن به صورت حضوری به یکی از مراکز پخش و فروشگاه های عرضه این دست محصولات صنعتی
 2. برقراری تماس تلفنی با واحد فروش و پشتیبانی این مراکز برای دست یابی به اطلاعات مورد نیاز و سفارش محصول
 3. جستجو کردن در فضای مجازی و دست یابی به فروشگاه های آنلاین عرضه این محصولات

مراکز فروش بسیاری در سطح شهر ها ممکن است مدل های مختلف این وسایل و ایزار که با برند های متفاوتی تولید می شوند را به شکل های مختلف به مصرف کنندگان عرضه نمایند، اما بهترین و مطمئن ترین راه کار برای خرید نوار نقاله اصل و باکیفیت، مراجعه کردن به شرکت های رسمی و معتبر پخش و فروش آن ها است.

بخصوص وقتی که قصد خرید یک کالای خارجی و وارداتی را دارید، تنها مرجعی که می توانید محصول را با اطمینان کامل از آن ها دریافت کنید، همین شرکت ها هستند. چرا که عمدتا این اجناس دارای نمونه های تقلبی و مشابه بسیاری در بازار می باشند که ممکن است شما را گمراه سازند.

فروشنده نوار نقاله پیچشی در ایران

فروشنده نوار نقاله پیچشی در ایراناز آنجا که وجود یک دستگاه نوار نقاله در هر واحد تولیدی و یا دام پروری،
کشتارگاه، کشاورزی و … ضروری است و تمامی فعالان این حوزه به این وسایل
نیاز دارند، پس تولید و عرضه گسترده و وسیع آن ها توسط کارخانجات تولیدی در
کشور صورت می گیرد و توسط نمایندگی های پخش در تمام استان ها توزیع می
گردند.

موسسات و دفاتر عرضه کننده و فروشنده تجهیزات صنعتی، مدل های مختلف نوار نقاله پیچشی ارزان قیمت را به صورت کلی و یا تکی به مصرف کنندگان ارائه می دهند. چرا که این مراکز محصولات را مستقیما از درب کارخانه های سازنده آن ها خریداری کرده و از تولید به مصرف عرضه می نمایند.

همین امر سبب می شود که فروشندگان و مدیران این شرکت ها، کمترین میزان سود و ارزش افزوده را برای فروش کالا و اجناس در نظر بگیرند و خرید از آن ها برای مشتریان صرفه اقتصادی بیشتری داشه باشد.

سفارش انواع نوار نقاله پیچشی

سفارش انواع نوار نقاله پیچشیعرضه و فروش نوار های نقاله به چندین صورت در کشور و سطح دنیا انجام می شود که این روش ها باعث بوجود آمدن راه های مختلفی برای سفارش و خرید آن ها شده است. از جمله:

 1. فروش این وسایل و ابزار های صنعتی در مرازک پخش و فروش حقیقی و بازار های خرید و فروش سطح کشور
 2. عرضه این محصولات و تولیدات در بازار ها و فروشگاه های مجازی و اینترنتی

روش خرید آنلاین و غیر حضوری، راه کاری است که تمامی محدودیت ها، فاصله های جغرافیایی، حد و مرزها و … را از میان برداشته است. از طریق سایت های عرضه محصولات، همه افراد از هر جای کشور، در هر ساعت و زمانی از شبانه روز و هر روز هفته، می توانند به سادگی محصول مورد نیاز خود را سفارش دهند، بدون اینکه نیازی به طی کردن مسافت های دور و نزدیک برای حضور در مرکز فروش آن ها داشته باشند.

خرید و سفارش آنلاین نوار نقاله پیچشی

خرید و سفارش آنلاین نوار نقاله پیچشیشما عزیزان می توانید برای خرید و سفارش دادن نوار نقاله های پیچشی مختلف از پایگاه های آنلاینی که به همین منظور طراحی و راه اندازی شده اند استفاده کنید و این وسایل را با توجه به نیاز خود و در هر تعدادی که می خواهید به راحتی سفارش دهید. چند روز بعد محصول مورد نظر از طرف شرکت فروشنده برای شما ارسال می گردد و شما آن را خیلی راحت تحویل خواهید گرفت.

انواع نوار نقاله پیچشی در طول و قطر های مختلف

انواع نوار نقاله پیچشی در طول و قطر های مختلفنوار نقاله های پیچشی از نظر طول و یا قطر مدل ها و انواع مختلفی دارند. این وسایل در شکل های گوناگونی طراحی و ساخته شده اند که هر یک برای کاربرد ها و اهداف خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. قطر نوار نقاله عرض آن است و مشخص می کند که چه حجم و اندازه ای را می توان روی آن منتقل کرد. طول نوار نقاله نیز مسافتی را که وسایل با این دستگاه ها حمل می شوند را نشان می دهد.

هر یک از ماشین آلات و دستگاه های نقاله بر حسب قطر و طولی که دارند و نیز فاکتور هایی چون جنس و کیفیت نوار نقاله قیمت گذاری می شوند. برای اطلاع از قیمت روز این وسایل بهتر است در اینترنت جستجو کنید.

خرید مستقیم نوار نقاله پیچشی بدون واسطه

خرید مستقیم نوار نقاله پیچشی بدون واسطهبرای خرید نوار نقاله های پیچشی با ارزان ترین و به صرفه ترین قیمت، باید آن ها را به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه و دلالی از مرکز تولیدی و کارخانه سازنده تهیه کنید. این روش خرید مخصوص صاحبان شرکت های پخش کننده این تجهیزات می باشد که با مراجعه به کارخانجات و کارگاه های مربوطه، نوار نقاله صنعتی را در تعداد بالا و با کمترین نرخ خریداری می نمایند، سپس با در نظر گرفتن مقداری سود به فروش می رسانند.

خریداران انواع نوار نقاله پیچشی در بازار ایران

خریداران انواع نوار نقاله پیچشی در بازار ایراننوار نقاله های پیچشی از نظر نوع ساختار و حرکت و نیز روش های انتقال مواد و محصولات انواع و اقسام گوناگونی دارند. مانند:

 • نوار نقاله هوشمند
 • نوار نقاله متحرک
 • نوار نقاله ثابت

متقاضیان و خریداران این وسایل و لوازم، می توانند در بازار های سرتاسر ایران انواع مدل نوار نقاله را مشاهده کرده و با توجه به نوع کاربرد و نیازی دارند، مساحت واحد های تولیدی و صنعتی خود، حجم و میزان مواد انتقالی در هر روز و … یکی از آن ها را برای خرید انتخاب کنند.

باکیفیت ترین نوار نقاله برای انتقال مواد دانه ای و پودری

باکیفیت ترین نوار نقاله برای انتقال مواد دانه ای و پودرییکی دیگر از دسته بندی های مربوط به ماشین آلات نقاله، نوع موادی است که از طریق آن ها منتقل می گردد. این دسته بندی شامل موارد زیر است:

 • نوار نقاله مواد پودری (برای انتقال دادن مواد پودری شکل)
 • نوار نقاله مواد دانه ای (برای جابجایی مواد دانه ای شکل)
 • نوار نقاله مواد فله ای (برای حمل مواد فله ای و در حجم زیاد)

هر یک از این نمونه ها دارای ابعاد و اندازه های مختلف و نیز شکل و کارکرد خاص خود هستند. شما عزیزان باید با توجه به موادی که قصد حمل و نقل و جابجایی آن ها را با این وسایل دارید برای خریدن آن ها اقدام کنید.

برای تهیه باکیفیت ترین و بهترین مدل موجود از این وسایل در بازار های داخلی و یا خارجی، بهتر است که با سازندگان و یا فروشندگان شرکت های پخش آن ها مشورت کنید. این افراد بیشترین آگاهی را در مورد این دست محصولات دارند و می توانند مشاوره لازم را به شما ارائه دهند.

مراکز پخش نوار نقاله با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب

مراکز پخش نوار نقاله با کیفیت مطلوب و قیمت مناسبیک نوار نقاله استاندارد و با کیفیت مطلوب، باید جنس بدنه آن مستحکم و بادوام باشد و در عین حال توانایی حمل مواد مختلف با حجم زیاد و در ساعات طولانی را داشته باشد. یک نمونه از این وسایل نوار نقاله استیل است که بدنه آن کاملا ضد زنگ بوده و در برابر خوردگی مقاوم می باشد.

مراکز پخش و عرضه این وسایل و تجهیزات، مدل ها و نمونه های متنوع آن ها را به صورت عمده به مصرف کنندگان ارائه می دهند و با قیمت مناسب به فروش می رسانند. جهت خرید هم می توانید به شکل حضوری به یکی از شعب آن ها در کشور مراجعه کنید و هم از طریق تماس تلفنی محصول را سفارش دهید.

ارائه کننده ارزان ترین نوار نقاله پیچشی در بازار تهران

ارائه کننده ارزان ترین نوار نقاله پیچشی در بازار تهرانشرکت های پخش لوازم صنعتی در داخل کشور، ارائه کننده و فروشنده مدل های مختلفی از نوار نقاله ارزان قیمت به مصرف کنندگان و خریداران هستند. با مراجعه به دفاتر فروش این شرکت ها در بازار بزرگ تهران می توانید با کیفیت ترین نمونه های آن ها را با نرخ باور نکردنی خریداری نمایید.

این وسایل شامل مدل های گوناگونی از جمله نقاله پیچشی، صفحه دار و یا قرقره ای هستند که شما باید متناسب با نوع مصرف خود آن ها را تهیه نمایید تا جوابگوی نیاز شما باشند. جهت انتخاب این وسایل می توانید با مشاورانی که در دفاتر فروش آن ها فعالیت می کنند مشورت کنید. یا اینکه با جستجو کردن در سایت های آنلاین، به اطلاعات مورد نیاز خود در این زمینه دست یابید.

کاربرد نوار نقاله پیچشی در صنایع مختلف و تولید کننده آن

کاربرد نوار نقاله پیچشی در صنایع مختلف و تولید کننده آننوار نقاله مدرن ترین و پیشرفته ترین وسیله ای است که تا کنون برای حمل و نقل کردن بار و کالا در محیط ها و فضاهای بسته صنعتی ساخته شده است. این وسیله مدل های متنوع با کاربرد های گوناگون دارد. یک نمونه از آن ها نوع پیچشی است.
تولید کننده این ابزار ها، برای کمک به پروسه تولید در صنایع مختلف و کاهش دادن هزینه ها و زحمات حمل بار، این وسایل را ساخته و به بشر عرضه نمودند. به این ترتیب، عمل جابجایی مواد و محصولات از نیروی دست انسان به ماشین آلات مکانیکی و الکتریکی منتقل شد.

از آنجایی که استخدام کردن نیروی انسانی برای این منظور هزینه های مازاد بسیاری دارد، وجود این ابزار ها باعث می شود که تا حد زیادی در این هزینه ها صرفه جویی شود و بر نرخ نهایی ساخت و تولید و قیمت محصولات نیز تاثیر می گذارد و آن ها را کاهش می دهد. این مساله هم به نفع تولید کننده است و هم مصرف کننده.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

تماس با ما