مشاوره و سفارش

تسمه نقاله بالابر و بارگیری

با پیشرفت دانش، روز به روز دنیا در حال پیشرفت است و همه چیز در حال تغییر و دگرگونی است یکی از مواردی که دست خوش تغییر شده است استفاده از تسمه نقاله بالابر است که برای راحتی انسان تولید شده است. امروزه کارخانه های زیادی مشغول تولید تسمه نقاله هستند. بسیاری از با پیشرفت دانش، روز به روز دنیا در حال پیشرفت است و همه چیز در حال تغییر و دگرگونی است یکی از مواردی که دست خوش تغییر شده است استفاده از تسمه نقاله بالابر است که برای راحتی انسان تولید شده است. امروزه کارخانه های زیادی مشغول تولید تسمه نقاله هستند. بسیاری از کارخانه ها تولید کننده تسمه نقاله بالابر می باشند. به دلیل ارزش و مزایا و کیفیت بالایی که این تسمه نقاله دارد مصرف آن نیز به مراتب بیشتر است و طرفداران خاص خود را دارد.کارخانه ها تولید کننده تسمه نقاله بالابر می باشند. به دلیل ارزش و مزایا و کیفیت بالایی که این تسمه نقاله دارد مصرف آن نیز به مراتب بیشتر است و طرفداران خاص خود را دارد.

نوار نقاله بارگیری کامیون

نوار نقاله نوعی صفحه ی متحرک است که برای مصارفی مانند: باربری، بسته بندی ها، صنایع مواد غذایی و … برای انتقال وسایل و کالا مورد استفاده قرار می گیرد. نوار نقاله دارای انواع گوناگون برای مصارف مختلف تولید می شود و در بازار موجود است. نوعی از نوار نقاله، نوار نقاله بارگیری کامیون می باشد. نقاله بارگیری بالابر نوعی نوار نقاله است که دارای مقاومت بالا می باشد. نوار نقاله دارای انواع مختلفی می باشد که برای جمع، انتقال، بارگیری و تخلیه مورد استفاده قرار می گیرند، یکی از نوار نقاله که برای بارگیری مورد استفاده فراوان قرار می گیرد نوار نقاله بارگیری کامیون است.

نوار نقاله استیل

اگر به کارخانه های تولیدی مواد و کالا ها از گذشته تا به امروز دقتی داشته باشیم مشاهده می شود که روز به روز استفاده از نیرو های انسانی کاهش یافته و بر استفاده از دستگاه ها افزوده می شود. از این موارد می توان به نوار نقاله استیل پرداخت که در سایز و ابعاد مختلف در دسترس قرار می گیرد و می توان آنها را در قیمت های متفاوتی تهیه کرد. می دانیم که نوار نقاله ها برای جابه جایی مواد و کالا ها می باشد که در زمینه های دارویی، غذایی، بهداشتی، شیمیایی، مصالح ساختمانی و … مطرح می باشند. در هر کدام از این موارد نوع خاصی از کانوایر ها استفاده می شود که در بین داین موارد حساس ترین شان که با رعایت نکات بهداشتی باید همراه باشد مواد دارویی و غذایی می باشند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
نوارنقاله-سفارشیموجودتماس بگیرید
ماردون انتقال مواد-سفارشیموجودتماس بگیرید
رولیک نوارنقاله-سفارشیموجودتماس بگیرید
تسمه نقاله-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

info@dalirsanat.com

درباره ما :

شرکت دلیر صنعت سازنده و تولید کننده انواع نوارنقاله، ماردون های انتقال مواد، رولیک های نوارنقاله و وارد کننده انواع تسمه نقاله ها، این افتخار را دارد که با مهندسین و متخصصین زبده ایرانی نیازهای مشتریان خود را در بازارهای داخلی و خارجی تامین نماید. شرکت دلیر صنعت آمادگی خود را جهت ارائه خدمات و مشاوره به مشتریان اعلام می دارد تـــــا بتواند در سازندگی ایران عزیزمان نقشی هر چند کوچک را ایفا نماید.

مدیر شرکت دلیر صنعت

مهندس نصرالهی

Call Now Buttonتماس بگیرید