شرکت دلیر صنعت، شما را به خرید بهترین انواع نوارنقاله، ماردون های انتقال مواد، رولیک های نوارنقاله و تسمه نقاله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت نوار نقاله استیل در سایز و ابعاد مختلف

اگر به کارخانه های تولیدی مواد و کالا ها از گذشته تا به امروز دقتی داشته باشیم مشاهده می شود که روز به روز استفاده از نیرو های انسانی کاهش یافته و بر استفاده از دستگاه ها افزوده می شود. از این موارد می توان به نوار نقاله استیل پرداخت که در سایز و ابعاد مختلف در دسترس قرار می گیرد و می توان آنها را در قیمت های متفاوتی تهیه کرد.

قیمت نوار نقاله استیل در سایز و ابعاد مختلف

کاربری انواع نوار نقاله استیل

کاربری انواع نوار نقاله استیلمی دانیم که نوار نقاله ها برای جابه جایی مواد و کالا ها می باشد که در زمینه های دارویی، غذایی، بهداشتی، شیمیایی، مصالح ساختمانی و … مطرح می باشند. در هر کدام از این موارد نوع خاصی از کانوایر ها استفاده می شود که در بین داین موارد حساس ترین شان که با رعایت نکات بهداشتی باید همراه باشد مواد دارویی و غذایی می باشند.

با این وجود نوار نقاله ها در کارخانه های تولیدی از جنس های مختلفی آماده می شوند که گزینه بارز نمونه های استیل هستند، این محصولات از استیل 316 و استیل 304 ساخته می شوند که هر کدام سطح کیفی خاص خود را دارند.

ویژگی های منحصر به فردی را در انواع نقاله استیل سراغ داریم که جز مزیت های شان می باشد. نوار های استیل زنگ نمی زنند و به راحتی و با اطمینان می توان نوار ها را شست تا از رعایت نکات بهداشتی اطمینان خاطر داشت.

عمده کاربری محصولات در زمینه مواد غذایی در تهیه شوری، ترشی، سبزیجات، بسته بندی میوه ها، کشتارگاه های مرغ مورد توجه هستند و اگر کارخانه های تولید کیک و کلوچه و شیرینی را مورد بررسی قرار دهیم نوار های استیل را در تونل های پخت مشاهده می کنیم. پس نتیجه می گیریم که این محصولات از نظر کارایی در سطح گسترده ای قرار دارند.

عرضه مستقیم نوار نقاله استیل درجه یک

عرضه مستقیم نوار نقاله استیل درجه یکنوار نقاله استیل از نظر کیفی با هم فرق دارند که پرطرفدار ترین شان نوار نقاله استیل درجه یک است که از بهترین نوع مواد اولیه ساخته می شوند تا بتوان از کارایی عالی شان استفاده کرد.

در ساخت این محصولات از قطعات مختلفی استفاده می شود که از این موارد می توان به توری نقاله استیل اشاره کرد که از ریختن مواد به اطراف جلوگیری می کند، زیرا بیشتر از این نوار ها برای انتقال مواد فله استفاده می شود.

عرضه نوار نقاله استیل درجه یک اغلب به صورت مستقیم انجام می شود که در این روش ارتباط فقط در بین خریدار و تولید کننده برقرار می شود و عامل خارجی وجود ندارد که بتوانند قیمت ها را به نفع خود افزایش دهند. 

حسین فرمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت دلیر صنعت، شما را به خرید بهترین انواع نوارنقاله، ماردون های انتقال مواد، رولیک های نوارنقاله و تسمه نقاله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید