شرکت دلیر صنعت، شما را به خرید بهترین انواع نوارنقاله، ماردون های انتقال مواد، رولیک های نوارنقاله و تسمه نقاله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

طراحی و ساخت انواع نوار نقاله سیار

نوار نقاله سیار

آیا می دانید که طراحی و ساخت نوار نقاله های سیار به چه شکلی می باشد؟ آیا می دانید که نوار نقاله های سیار دارای چه امکاناتی می باشند؟
نوار نقاله های سیار می توانند به عنوان یکی از بهترین نوار نقاله های موجود در بازار بوده، زیرا این محصولات دارای کاربردهای بسیار زیادی بوده، که هر کدام از این کاربردها می تواند بسیار ارزشمند باشد.
نوار نقاله های سیار را معمولا باید به گونه ای طراحی نموده، که همانطور که از اسم این محصولات مشخص بوده، بتوان آنها را به صورت سیار جابجا نمود.
طراحی و تولید نوار نقاله های سیار معمولا با سایر نوار نقاله ها متفاوت بوده، زیرا این نوع از نوار نقاله ها را معمولا در خارج از شرکت ها برای انجام کارهای بسیار مختلفی استفاده می نمایند.

برخی از مشخصات نوار نقاله سیار

نوار نقاله های سیار معمولا باید طوری طراحی شوند که بتوان چرخ هایی را در زیر آنها تعبیه نموده، تا قابلیت انتقال به مکان های دیگر را داشته باشند.
نوار نقاله های سیار را در اندازه های متفاوتی ساخته اند، که شرکت های مختلف بر اساس نیاز باید آنها را انتخاب نموده، تا بتوانند استفاده های بسیار زیادی را از آنها داشته باشند.
نوار نقاله های سیار باید دارای شاسی قدرتمندی بوده، تا بتوان از آنها جهت انجام کارهای مختلفی استفاده نمود.
زیرا با توجه به استفاده بسیار زیادی که نوار نقاله های سیار داشته، ممکن است ضرورت اییجاب نموده که برای جابجایی هر محصولی از این دستگاه ها استفاده نمایند.
نوار نقاله های سیار را معمولا می توان برای خالی کردن محصولات از داخل کامیون ها نیز مورد اسفاده قرار داده، زیرا این نوار نقاله ها معمولا به صورت شیبدار نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

مهندس نصرالهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت دلیر صنعت، شما را به خرید بهترین انواع نوارنقاله، ماردون های انتقال مواد، رولیک های نوارنقاله و تسمه نقاله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید