شرکت دلیر صنعت، شما را به خرید بهترین انواع نوارنقاله، ماردون های انتقال مواد، رولیک های نوارنقاله و تسمه نقاله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع نوار نقاله ثابت

آیا می دانید که معمولا از نوار نقاله های ثابت در چه مواردی استفاده می نمایند؟ آیا قیمت انواع نوار نقاله ثابت با سایر نوار نقاله ها دارای تفاوت می باشد؟
نوار نقاله یکی از جمله محصولاتی می باشد که برای هر شرکت و یا کارگاهی دارای نقش ضروری می باشند.
نوار نقاله ها را منی توان به روش های مختلفی مورد استفاده قرار داد، مثلا برخی از نوار نقاله ها به صورت ثابت مورد استفاده قرار می گیرند، برخی دیگر نیز به صورت متحرک، که نمی توان گفت کدام بر دیگری ارجحیت دارد، زیرا هر کدام از آنها به نوبه خود دارای کاربرد و اهمیت بسیار زیادی می باشد.
نوار نقاله های ثابت معمولا به گونه ای طراحی می شوند که به وسیله ابزار مخصوصی آنها در جای مشخص شده فیکس نمود.

خواص نوار نقاله ثابت

نوار نقاله های فیکس شده توانایی بسیار بیشتری نسبت به نوار نقاله های متحرک دارند، به همین خاطر می باشد که می توان از آنها برای انتقال مواد سنگین نیز استفاده نمود.
نوار نقاله هایی را که به صورت ثابت می باشند را می توان از جنس های مختلفی تولید نمود، زیرا هر کدام از این جنس ها را می توان برای محصول خاصی استفاده نمود.
نوار نقاله های ثابت را می توان بر اساس نیاز در اندازه های متفاوتی تولید کرد، مثلا برای محصولاتی که دارای حجم بسیار کمی می باشند، نوار نقاله های بسیار باریک و ظریفی را استفاده می نمایند، و برای موادی که حجم و وزن بیشتری دارند، از نوار نقاله های مستحکم تر و اندازه های بزرگتر استفاده می نمایند.
معمولا قیمت نوار نقاله ربط زیادی به ثابت بودن یا نبودن آنها نداشته، بلکه بیشتر مربوط به مواد و مصالحی می باشد که در آنها به کار رفته است.

حسین فرمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت دلیر صنعت، شما را به خرید بهترین انواع نوارنقاله، ماردون های انتقال مواد، رولیک های نوارنقاله و تسمه نقاله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید